Skladník mtz

Typ vztahu: Pracovní smlouva
Místo výkonu: Kolín
Délka úvazku: Na dobu určitou
Zaměstnavatel: UNIPETROL RPA, s.r.o.
Zaměstnavatel: UNIPETROL RPA, s.r…
Požadované vzdělání: Střední - vyučen s maturitou (nástavba) / Střední - vyučen / Střední - s maturitou

PARAMO, a.s. hledá do svého týmu spolehlivou, samostatnou, iniciativní a motivovanou osobnost na uvedené pracovní místo: Skladník MTZ

Požadujeme:

• Ukončené SŠ vzdělání (min. vyučen) • Platná školení (Vyhrazená TZ, Práce ve výškách nad 1,5 m, ADR/RID) výhodou, nikoli podmínkou (příp. školení zajistí zaměstnavatel) • Předchozí praxe ve skladu velkou výhodou • Samostatnost, spolehlivost, odpovědnost, loajalitu, flexibilitu • Uživatelské znalosti práce na PC (Word, Excel, Outlook, SAP, Intranet, Internet) • Dobrý zdravotní stav • Platné oprávnění k řízení VZV výhodou

Náplň práce:

• Fyzická přejímka došlého materiálu – materiál pro údržbu, režijní materiál • Kontrola a přejímka etiket dle korektur • Uskladnění a vyskladnění materiálu, evidence v SAP • Zajištění obsluhy tzv. prádelny (příjem a výdej prádla) • Inventarizace materiálu (hmotná odpovědnost)

Nabízíme:

• Zajímavou pracovní příležitost v mezinárodní skupině • Příležitost účastnit se zajímavých projektů • Možnost osobního i profesního růstu • Odpovídající mzdové ohodnocení • Široký balíček zaměstnaneckých benefitů • Jednosměnný provoz – ranní 8h směny (6 – 14hod) PO-PÁ

Místo výkonu práce: Kolín Datum nástupu: 1.9.2017, příp. dohodou

UNIPETROL RPA, s.r.o.

Rafinérská a petrochemická skupina Unipetrol je významnou součástí českého průmyslu. V České republice je jediným… Více

736507861

Týden dovolené navíc Stravenky Příspěvek na penzijní připojištění

Záluží 1, Litvínov

Kontaktní osoba: Miroslav Zavřel

736507861