Filtratér

Typ vztahu: Pracovní smlouva
Místo výkonu: Kolín
Délka úvazku: Na dobu určitou
Zaměstnavatel: UNIPETROL RPA, s.r.o.
Zaměstnavatel: UNIPETROL RPA, s.r…
Požadované vzdělání: Střední - vyučen

Informace o pozici

Filtratér

PARAMO, a.s. hledá do svého týmu spolehlivou, samostatnou, iniciativní a motivovanou osobnost na uvedené pracovní místo: Filtratér

Požadujeme:

• SOU (vyučen) • Platná školení (Vyhrazená TZ, Práce ve výškách nad 1,5 m, Obsluha radiostanice) – výhodou, nikoli podmínkou (příp. školení zajistí zaměstnavatel) • Samostatnost, spolehlivost, odpovědnost, iniciativu

Náplň práce:

• Obsluha technologického zařízení krystalizace a filtrace ve spolupráci se strojníkem • Úpravy technologického režimu • Kontrola průchodnosti potrubí u vakuových bubnových filtrů, nepropustnost pojišťovacích ventilů a stavy hladin ve filtrátových a gačových předlohách, v odlučovačích a nádržích, které jsou v provozu

Nabízíme:

• Zajímavou pracovní příležitost v mezinárodní skupině • Uplatnění znalostí a dovedností v rozvíjející se společnosti • Možnost osobního i profesního růstu • Odpovídající mzdové ohodnocení • Zaměstnanecké benefity • Nepřetržitý provoz – 11h směny vč. SO+NE

Místo výkonu práce: Kolín Termín nástupu: 1.7.2017 nebo dohodou

UNIPETROL RPA, s.r.o.

Rafinérská a petrochemická skupina Unipetrol je významnou součástí českého průmyslu. V České republice je jediným… Více

736507861

Týden dovolené navíc Stravenky Příspěvek na penzijní připojištění

Záluží 1, Litvínov

Kontaktní osoba: Miroslav Zavřel

736507861