Pracovník lobby - technický dispečer

Převzato z Úřadu práce Převzato z Úřadu práce ČR.

Typ vztahu: Pracovní smlouva
Plat: 21 500 Kč
Místo výkonu: Vítězná 1, 284 03 Kutná Hora
Zaměstnavatel: ISS Facility…
Požadované vzdělání: Nerozhoduje

Informace o pozici

Náplň práce:

  • obsluha řídícího systému automatizace budov Siemens
  • diagnostika závad technických zařízení budov, vzduchotechniky, plynových kotlů, kompresorů, MaR…
  • sledování spotřeby energie s analýzou efektivního využití zařízení
  • provádění drobných oprav zařízení
  • vyhledávání příležitostí k neustálému zlepšování

Požadujeme:

  • minimálně SOU/výuční list v oboru elektro
  • platné osvědčení vyhlášky č. 50 /1978 Sb. § 5 (§ 6 výhodou)
  • zkušenosti s údržbou technických zařízení budov výhodou
  • základní dovednosti práce na PC
  • pracovní režim – nepřetržitý provoz
  • chuť pracovat

Nabízíme:

  • Perspektivní zaměstnání v silné a stabilní mezinárodní společnosti.
  • možnost pracovat s nejmodernějším technickým zařízením
  • minimální plat od 26 000 Kč
  • kvalitní zaškolení na pracovišti, získání dalších oprávnění – topičský průkaz atd
  • motivační program
  • náborový příspěvek 15 000 Kč
  • nápoje zdarma
  • možnost profesního a platového růstu
  • stravenky

V případě zájmu se hlaste telefonicky v PO-PÁ v 9–16hod, případně emailem. Místo výkonu práce: Vítězná 1, Kutná Hora

Kontaktní údaje

ISS Facility Services s.r.o.

Antala Staška 510/38, Praha

Kontaktní osoba: Sandra Svobodová

+420 778 487 054