Servisní technik - oblast jih čech, jižní morava

Typ vztahu: Pracovní smlouva
Plat: 25 000 - 35 000
Místo výkonu: Kolín
Délka úvazku: Na dobu neurčitou
Zaměstnavatel: MANAG a. s.
Požadované vzdělání: Střední - s maturitou
Požadované jazyky: Ruský jazyk /Německý jazyk /Anglický jazyk

Informace o pozici

Náplň práce:

Servis a kalibrace detektorů plynu u zákazníků ve svěřené oblasti (kraje Plzeňský, Jihočeský, Vysočina, Jihomoravský) Komunikace se zákazníky a subdodavateli

Požadujeme:

SŠ vzdělání elektrotechnického směru, zkušenosti v elektrotechnice min. 2 roky nutné (§ 6 vyhl. 50/78 Sb.), orientace v technické dokumentaci elektro nebo MaR, AJ/NJ/RJ na komunikativní úrovni výhodou, ŘP sk. B, samostatnost, zodpovědnost, dobré prezentační a organizační dovednosti, ochotu cestovat

Nabízíme:

samostatnou a různorodou práci , motivující mzdové ohodnocení, mobilní telefon, notebook, služební vozidlo do soukromého užívání, 5 týdnů dovolené, nástup možný ihned nebo po domluvě

MANAG a. s.

Více než 25 let dodáváme řešení pro průmysl v oborech řízení technologických procesů, rozvody nízkého napětí, prostředí… Více

724626228

Požadované schopnosti a osobnostní předpoklady:

Řidičský průkaz skupiny B Osobní odpovědnost

Týden dovolené navíc Služební telefon i pro soukromé účely Služební notebook i pro soukromé účely Služební automobil Flexibilní pracovní doba

Kontaktní údaje

MANAG a. s.

Průmyslová zóna Šťáralka 909, Kolín

Kontaktní osoba: Nicole Rauvolfová

724626228