Manipulant - skladový a manipulační dělník

Převzato z Úřadu práce Převzato z Úřadu práce ČR.

Typ vztahu: Pracovní smlouva
Plat: 16 500 - 20 000
Místo výkonu: Sázavská 786, 285 04 Uhlířské Janovice
Zaměstnavatel: KOOPERATIVA,…
Požadované vzdělání: Nerozhoduje

Náplň práce: manipulace s materiálem a hotovými výrobky (stožáry veřejného osvětlení, ocelové konstrukce), navážení materiálu, vyvážení hotových výrobků, nakládka a vykládka kamionu. Požadujeme: opravněný na motorový vysokozdvižný vozík, praxe výhodou, fyzická zdatnost. Jednosměnný provoz od 6,30 – 15hod. Zaměstnanecké výhody: zajištěné stravování za zvýhodněnou cenu, 25 dní dovolené, vánoční svátky volné. V případě zájmu se hlaste:

  • osobně nebo telefonicky v pracovní dny od 6,30 – 15hod na personální oddělení,
  • emailem – Životopis s motivačním dopisem zasílejte na adresu místa výkonu. Zasláním životopisu souhlasíte s uchováváním dat.

Místo výkonu práce: Sázavská 786, Uhlířské Janovice

Kontaktní údaje

KOOPERATIVA, výrobně obchodní družstvo Uhlířské Janovice

Sázavská 786, Uhlířské Janovice

Kontaktní osoba: Bc. Ludmila Ribárová

+420 327 551 436,605 264 435