Asistenti prodeje

Převzato z Úřadu práce Převzato z Úřadu práce ČR.

Typ vztahu: Pracovní smlouva
Plat: 16 000 Kč
Místo výkonu: Jeníkovská 1983, 286 01 Čáslav
Zaměstnavatel: MIMO BOHEMIA, a.s.
Požadované vzdělání: Nerozhoduje

Pracovní náplň: zajišťuje provoz prodejny, prodej pekařského, lahůdkářského a cukrárenského zboží, obsluha zákazníků a pokladny. Požadujeme dobré komunikační dovednosti, bezúhonnost, spolehlivost, zodpovědnost, chuť pracovat a dále se vzdělávat, uživatelská znalost PC výhodou. Jedná se o prodej lahůdkařiny, pekařiny a cukrařiny v nově, moderně zařízených provozovnách. Pracuje se na krátký-dlouhý týden, základní znalost práce s PC. Nabízíme: možnost velmi zajímavých výdělků. V případě zájmu zasílejte své životopisy e-mailem na mimopacesova@seznam.cz Místo výkonu práce: Jeníkovská 1983, Čáslav

Kontaktní údaje

MIMO BOHEMIA, a.s.

Kontaktní osoba: Alena Pačesová

+420 725 388 510