Provozní administrativní pracovníci

Převzato z Úřadu práce Převzato z Úřadu práce ČR.

Typ vztahu: Pracovní smlouva
Plat: 11 000 - 14 000
Místo výkonu: O.S."Člověk zpět k člověku" P, Samopše 15, 285 06 Sázava
Požadované vzdělání: Nerozhoduje

Náplň práce:evidence docházky, zpracování podkladů ke mzdám, plánování služeb, přebírání poštovních zásilek, objednávky potravin a drogerie, vedení evidence skladů, vedení evidence ochraných pracovních pomůcek, BOZP, zpracování statistických a účetních výkazů, žádosti o dotace, jiné administrativní úkony. Požadavky: SŠ, nejlépe ekonomického směru, znalost práce s MS Office, komunikativnost, ochota spolupracovat a pracovat samostatně, zodpovědnost, výhodou ŘP sk. B Nabízíme: stravování v zařízení. V případě zájmu se hlaste telefonicky (8–14hod.) nebo e-mailem. Místo výkonu práce: Samopše 15

Kontaktní údaje

O.S. „Člověk zpět k člověku”

Na Folimance 2121/11, Praha

Kontaktní osoba: Eva Drazdíková

+420 314 314 585