Asistent/ka obchodu

Převzato z Úřadu práce Převzato z Úřadu práce ČR.

Typ vztahu: Pracovní smlouva
Plat: 20 000 - 30 000
Místo výkonu: Pod Nádražím 1951, 286 01 Čáslav
Zaměstnavatel: PROFIZOO s.r.o.
Požadované vzdělání: Nerozhoduje
Požadované jazyky: Německý jazyk /Anglický jazyk

Informace o pozici

Náplň práce: Administrativní podpora obchodního oddělení.

Požadujeme: Komunikativní a kreativní osobnost s entuziasmem Příjemné vystupování a vstřícný přístup Znalost NJ či AJ slovem i písmem na úrovni vedení jednání Pečlivý přístup ke svěřeným úkolům Znalost práce s MS OFFICE (Excel, Word, Power Point) Řidičské oprávnění skupiny B Výše mzdy závisí od délky praxe.

Nabízíme: Profesní růst Otevřený a korektní přístup Zázemí stabilní společnosti s dlouholetou tradicí Stravenky

kontakt emailem: janata@profizoo.cz, možnost nástupu ihned Místo výkonu práce: Pod Nádražím 1951, Čáslav.

Požadované schopnosti a osobnostní předpoklady:

Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Kontaktní údaje

PROFIZOO s.r.o.

Pod Divadlem 640, Kutná Hora

Kontaktní osoba: Tomáš Janata