Dělník dřevařské výroby

Typ úvazku: Práce na plný úvazek
Typ vztahu: Pracovní smlouva
Místo výkonu: Chrudimská 1882, 286 01 Čáslav
Délka úvazku: Na dobu určitou
Zaměstnavatel: LESS & TIMBER, a.s.
Požadované vzdělání: Střední - vyučen
Požadované jazyky: Nerozhoduje

Informace o pozici

Přijmeme na pilu do Čáslavi dělníky dřevařské výroby. Nabízíme práci v prosperující fir­mě.

Požadavky:

  • SOU
  • ochotu pracovat ve směnném provozu, 12 hodinové směny ( denní, noční, víkendy)
  • dobrá fyzická zdatnost, práce v otevřené hale ( teplota dle venkovního prostředí)
  • základní gramotnost (počty, psaní, čtení)

Náplň práce:

  • paketování (práce vhodná pro ženy)
  • třídění řeziva, dle kvalit (možnost zakracování)
  • odebírání prokladů

Nabízíme:

  • nástup možný ihned
  • týden dovolené navíc
  • příspěvek na závodní stravování
  • kvalitní zaškolení
  • možnost dalšího vzdělávání, další benefity

LESS & TIMBER, a.s.

Společnost LESS & TIMBER se zaměřuje na komplexní zpracování přesíleného jehličnatého dřeva. Mezi nejdůležitější… Více

739539948

Požadované schopnosti a osobnostní předpoklady:

Trestní bezúhonnost ochotu pracovat ve směnném provozu NÁSTUP MOŽNÝ IHNED! Manuální zručnost Dobrý fyzická kondice

Nabízené benefity:

Týden dovolené navíc příspěvek na závodní stravování kvalitní zázemí finanční jistota

Kontaktní údaje

Chrudimská 1882, Čáslav

Kontaktní osoba: Eva Vlasáková

739539948