Obchodní referent

Typ vztahu: Pracovní smlouva
Plat: 16 000 - 20 000
Místo výkonu: Kutná Hora
Délka úvazku: Na dobu určitou
Zaměstnavatel: SMERO, spol. s r.o.
Požadované vzdělání: Nerozhoduje

Vzhledem k dynamickému růstu naší společnosti doplňujeme obchodní tým o novou pozici – pro pravidelný kontakt se zákazníky hledáme vhodného člověka, který rád cestuje, rád komunikuje. Jeho úkolem bude navštěvovat naše zákazníky nebo nové firmy, předávat jim aktuální marketingové materiály, zjišťovat informace, předávat obchodníkům, případně předjednávat možnosti spolupráce.

Náplň práce

Rozvoz katalogů a letáků zákazníkům- Zjišťování informací od zákazníků- Tvorba nabídek- Související administrativa

Požadujeme

Samostatného zodpovědného člověka- Pečlivého a pracovitého- Chuť a ochotu cestovat a komunikovat se zákazníky- Znalost práce na PC (Word, Excel apod.)- Řidičský průkaz „B“.- Čistý rejstřík.

Požadujeme osobu s ČID nebo OZP

Nabízíme

Stabilní práci na HPP nebo ČPP.- Dlouhodobou spolupráci- Kolektiv, který táhne za jeden provaz.- Stravenky.- MultiSport benefit (permanentka ke vstupům do sportovišť po celé ČR)- Zaměstnanecké slevy na odběr zboží a další.

SMERO, spol. s r.o.

SMERO - jsme velkoobchod s kancelářskými potřebami, drogerií, obalovým materiálem, reklamními předměty a dalším… Více

777 750 973

Požadované schopnosti a osobnostní předpoklady:

Řidičský průkaz skupiny B Osobní odpovědnost

Zaměstnanecké slevy Stravenky Služební telefon i pro soukromé účely

Ortenova 63, Kutná Hora

Kontaktní osoba: Ing. Jan Křivánek

777 750 973