Produktový technik

Typ vztahu: Pracovní smlouva
Místo výkonu: Kutná Hora
Délka úvazku: Na dobu neurčitou
Zaměstnavatel: Foxconn Technology…
Požadované vzdělání: Střední - vyučen s maturitou (nástavba) / Střední - vyučen / Střední - s maturitou

Informace o pozici

Hledáme kolegu do týmu produktových techniků.

Náplň práce: stavba racku podle dokumentace komunikace a spolupráce s ostatními odděleními zajištění a vyřešení všech možných problému v rámci výroby reporting práce na úkolech zadaných Lead technikem a produkt inženýrem zaškolení Produkt techniku/operátorů

Očekáváme: SŠ vzdělání znalost AJ na komunikativni úrovni znalost práce na PC logické myšlení, zodpovědnost

Nabízíme: smlouva na dobu neurčitou přímo s Foxconnem závodní stravování od 21,– Kč každoroční navyšování mzdy 25 dní dovolené 3000,– ročně na benefity z široké nabídky dle vlastní volby zvýhodněný T-mobile program pro vás i vaše příbuzné od 11,– benefitní program „Doporučení nového zaměstnance“ od 10000,– bezplatné firemní vzdělávání a podpora osobního rozvoje vybavené fitness a multifunkční hřiště v areálu společnosti zdarma příspěvek na penzijní připojištění po roce pracovního poměru u nás

Kontakt:

Mgr. Kateřina Kounická

Vedoucí náboru a komunikace

FOXCONN Technology CZ, s.r.o.

Karlov 245, 284 01 Kutna Hora,

Direct: (+420) 32753 8292

Email: kkounicka@cz.foxconn.com

Požadované schopnosti a osobnostní předpoklady:

Řidičský průkaz skupiny B

Kontaktní údaje

Foxconn Technology CZ s.r.o.

Karlov 245, Kutná Hora

Kontaktní osoba: Kateřina Kounická

327538292