Obsluha váhy recyklačního střediska

Převzato z Úřadu práce Převzato z Úřadu práce ČR.

Typ vztahu: Pracovní smlouva
Plat: 30 000 Kč
Místo výkonu: ZERS spol. s r.o. P, Neškaredice 92, 284 01 Kutná Hora 1
Zaměstnavatel: ZERS spol. s r.o.
Požadované vzdělání: Nerozhoduje

Náplň práce: obsluha váhy, evidence přívozu a návozů materiálu, vyřizování objednávek kontejnerové dopravy, prodej výrobků (pokladna, EET). Požadujeme: min. SŠ, schopnost pracovat samostatně i v týmu, organizační a telekomunikační schopnosti, časovou flexibilitu a odolnost vůči stresu, zodpovědnost, spolehlivost, práce na PC excel+word, znalost odpadového hospodářství výhodou. Nabízíme: stravenky v hodnotě 80Kč, služební auto, mobilní telefon, notebook, příspěvek před Vánocemi. V případě zájmu pište na uvedený e-mail nebo volejte. Místo výkonu práce: Neškaredice.

Kontaktní údaje

ZERS spol. s r.o.

Kontaktní osoba: Ing. František Cibulka

+420 725 797 041