Obchodní zástupci - prodej průmyslových kapalin

Převzato z Úřadu práce Převzato z Úřadu práce ČR.

Typ vztahu: Pracovní smlouva
Plat: 30 000 - 33 000
Místo výkonu: Zbraslavice 394, 285 21 Zbraslavice
Zaměstnavatel: CHARVÁT Group s.r.o.
Požadované vzdělání: Nerozhoduje

Náplň práce: péče o stávající zákazníky v přidělené oblasti – Západní Čechy, řešení technických požadavků zákazníků, vyhotovování cenových nabídek, vyhledávání nových zákazníků. Požadujeme: vzdělání technického směru výhodou, základní znalost strojírenstsví, obchodní dovednost a průbojnost, základy práce s PC, znalost AJ nebo NJ výhodou, ŘP. sk. B, ochota cestovat. Nabízíme: zázemí stabilní české společnosti, seriózní jednání, služební vozidlo, notebook, mobilní telefon k dispozici, motivační systém ohodnocování, základní plat: 30 – 33 tis. hrubého + odměny, po zapracování zvýšení mzdy plus zaměstnanecké benefity: příspěvek na živ. poj., práci v novém prostředí dynamicky se rozvíjející společnosti, příspěvek na stravné, dva dny dovolené navíc, hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou. Výhody: 2 dny dovolené navíc, příspěvek na ŽP, odměny z prodeje, firemní akce. Životopisy zasílejte elektronicky na uvedený e-mail: ruzickova@charvat-chs.cz. Místo výkonu práce: Zbraslavice 394

CHARVÁT Group s.r.o.

Naší hlavní aktivitou je průmyslová hydraulika, kde firma CHARVÁT Group s.r.o. zaujímá rozhodující podíl ve výrobě a… Více

Zbraslavice 394, Zbraslavice

Kontaktní osoba: Martina Růžičková