Strážný, vrátný/ná

Převzato z Úřadu práce Převzato z Úřadu práce ČR.

Typ vztahu: Pracovní smlouva
Plat: 86 Kč
Místo výkonu: Školská 118, 285 71 Vrdy
Zaměstnavatel: OKO 69, s.r.o.
Požadované vzdělání: Nerozhoduje

Náplň práce: ostraha objektu, kontrola vstupů a vjezdů do objektů, pochůzková činnost, zápisy do evidenčních knih, směnný provoz. Požadujeme: čistý trestní rejstřík, spolehlivost a flexibilitu, certifikát strážný č.68–008-E výhodou, ne podmínkou, pouze pro OZP ( vymezená chráněná pracovní místa). Nabízíme: pracovní poměr na dobu určitou s možností prodlužování, zázemí stabilní firmy, odměny pro vynikající pracovníky, možnost získání certifikátu strážný č. 68, možnost kratšího úvazku. V případě zájmu pište na uvedený e-mail nebo volejte od 7:00 do 16:30hod. Místo výkonu práce: Školská 118, 285 71 Vrdy.

Kontaktní údaje

OKO 69, s.r.o.

Březinova cesta 192/1, Litoměřice

Kontaktní osoba: Ing. Milan Mišovic

+420 773 225 714