Projektant elektro

Typ vztahu: Pracovní smlouva
Místo výkonu: Kolín
Délka úvazku: Na dobu neurčitou
Zaměstnavatel: MANAG a. s.
Požadované vzdělání: Vyšší odborné / Vysoká škola - magisterské / Vysoká škola - bakalářské / Střední - s maturitou

Náplň práce: • zpracování poptávek, nabídek, kalkulací, studií • zodpovědnost za vypracování projektové dokumentace • komunikace s investory a dodavateli • příprava finančních a časových plánů realizace • samostatné řízení zakázek • příprava podkladů pro výběrová řízení

Požadujeme: • SŠ/VŠ vzdělání elektrotechnického směru • zkušenosti s elektro projekty • uživatelská znalost práce s PC – AutoCad a MS Office, znalost práce s EPLAN vítána • AJ nebo RJ na komunikativní úrovni – výhodou • osvědčení o způsobilosti Vyhl. 50/78Sb. min. §6 • ŘP sk. B • samostatnost, zodpovědnost, smysl pro detail

Nabízíme: • samostatnou tvůrčí práci • úvodní zaškolení do elektro projektů • možnost osobního růstu • motivující mzdové ohodnocení • příjemné pracovní prostředí • mobilní telefon, notebook, 25 dní dovolené • místo výkonu práce: Kolín

V případě, že Vás pozice zaujala, zašlete Váš profesní životopis na E-mail eva.krupickova@manag.com, popř. pro více informací volejte 725 980 356.

MANAG a. s.

Více než 25 let dodáváme řešení pro průmysl v oborech řízení technologických procesů, rozvody nízkého napětí, prostředí… Více

725980356

Požadované schopnosti a osobnostní předpoklady:

Osobní odpovědnost

Nabízené benefity:

Týden dovolené navíc Příspěvek na stravování

Kontaktní údaje

MANAG a. s.

Průmyslová zóna Šťáralka 909, Kolín

Kontaktní osoba: Eva Krupičková

725980356