Koordinátor gdpr

Převzato z Úřadu práce Převzato z Úřadu práce ČR.

Typ vztahu: Pracovní smlouva
Plat: 300 Kč
Místo výkonu: OBSLUŽNÁ SPOLEČNOST a.s. KH, Kutná Hora
Požadované vzdělání: Nerozhoduje

Informace o pozici

Náplň práce:

  • Poskytování konzultací a poradenství v oblasti ochrany osobních údajů
  • Zpracování dat dle předem stanovených metodik
  • Konzultace v týmu spolupracovníků

Požadujeme:

  • Dobrá znalost na PC (MS Office, se zaměřením na Excel)
  • Samostatnost, spolehlivost a zejména trpělivost se smyslem pro detail
  • Komunikační schopnosti a příjemné vystupování

Výhodou:

  • Vlastní PC, MS Excel, vlastní připojení k internetu

Nabízíme:

  • Dlouhodobý pracovní vztah za odměnu 300 Kč/hod.
  • Samostatná práce i práce v týmu
  • Odborné zaškolení na pozici a možnost kariérního postupu
  • Metodická podpora a vedení
  • V době úvodního školení (cca 80 hodin) odměna 100 Kč/hod.
  • Vhodné i pro OZZ

V případě zájmu pište na uvedený email.

Kontaktní údaje

OBSLUŽNÁ SPOLEČNOST a.s.

Kontaktní osoba: Gabriela Hořínková