Úklidoví pracovníci

Převzato z Úřadu práce Převzato z Úřadu práce ČR.

Typ vztahu: Pracovní smlouva / Dohoda o pracovní činnosti
Plat: 13 000 - 16 000
Místo výkonu: Vítězná 1, 284 03 Kutná Hora
Zaměstnavatel: ISS Facility…
Požadované vzdělání: Nerozhoduje

Místo výkonu práce: Kutná Hora Pracovní doba: dle domluvy Po-Ne (6:00 – 22:00) – možnost výběru směn

Náplň práce: úklid administrativních prostor, pravidelné čištění ve výrobních prostorách zákazníka, kancelářské prostory, sklady a sociální zařízení a zázemí. Požadujeme: min. výuční list, manuální zručnost, dobrý fyzický stav (odolnost proti stresu, zátěž hlukem, práce ve výškách), časová flexibilita, schopnost práce v týmu, schopnost a ochota učit se novým věcem, pečlivost, samostatnost, zručnost. Nabízíme: odpovídající mzdové ohodnocení, práce v příjemném kolektivu, kvalitní zaškolení a zajištění bezpečnostních pomůcek, možnost výběru 8 nebo 12– hodinových směn. V případě zájmu se hlaste na uvedené kontakty. Místo výkonu práce: Vítězná 12, Kutná Hora.

Kontaktní údaje

ISS Facility Services s.r.o.

Antala Staška 510/38, Praha

Kontaktní osoba: Ing. Jana Halíková

+420 778 438 004