Asistentka vedení společnosti, administrativní pracovnice

Převzato z Úřadu práce Převzato z Úřadu práce ČR.

Typ vztahu: Pracovní smlouva
Plat: 20 000 - 22 000
Místo výkonu: Zbraslavice 412, 285 21 Zbraslavice
Zaměstnavatel: JPS PLASTIC s. r. o.
Požadované vzdělání: Nerozhoduje

NÁPLŇ PRÁCE: Hledáme vhodnou kandidátku na pozici administrativní pracovnice, asistentku vedení společnosti. Hlavní náplní práce asistentky jsou administrativní činnosti jako např. vyřizování telefonátů a e-mailů, komunikace se zaměstnanci, řešení docházky zaměstnanců, úzká spolupráce s účetní, příprava účetních podkladů a mzdových podkladů, vystavování faktur, dokladů ke zboží, vyřizování objednávek, poptávek, zařizování přeprav, odpadové hospodářství a evidence skladových zásob a materiálu, komunikace s dodavateli i se zákazníky v českém jazyce i angličtině, příprava prezentací, portfolií výrobků, finální úpravy dokumentů, sjednávaní schůzek pro vedení společnosti, účast na schůzkách s klienty, zápisy z porad a schůzek s klienty, udržování pořádku v agendách a ve všech administrativních dokumentech v tištěné i elektronické podobě, zajištění chodu sekretariátu, příjem návštěv, evidence a vyřizování pošty, objednávání kancelářských potřeb a občerstvení, dohled nad pracovníky úklidu administrativních prostor společnosti, a další administrativní činnosti. POŽADUJEME: praxi v administrativě, komunikativní dovednosti a reprezentativní přístup, zájem učit se nové věci, organizační dovednosti, spolehlivost a loajální přístup, aktivní, pozitivní a iniciativní přístup k práci, pracovní nasazení, preciznost, práce s PC (word,excel, powerpoint, e-mail, internet apod.), jazykové znalosti, znalosti anglického jazyka na komunikativní úrovni (slovem i písmem) podmínkou ! , řidičský průkaz skupiny B (aktivní řidič). Zaměstnanecké výhody: možnost seberealizace, možnost zvýšení mzdy, možnost aktivního využití jazykových znalostí, mladý a přátelský kolektiv, nové prostředí kanceláří. V případě zájmu zasílejte své životopisy na email, případně volejte na uvedený kontakt v PO-PÁ v 8–16,30hod. Místo výkonu práce: Zbraslavice 412

Kontaktní údaje

JPS PLASTIC s. r. o.

Zbraslavice 412, Zbraslavice

Kontaktní osoba: Linda Homolková

+420 733 103 630