Prodavači potravinářského zboží typu masna/uzeniny

Převzato z Úřadu práce Převzato z Úřadu práce ČR.

Typ vztahu: Pracovní smlouva
Plat: 16 300 - 20 000
Místo výkonu: náměstí Míru 786, 285 22 Zruč nad Sázavou
Zaměstnavatel: RABBIT Trhový…
Požadované vzdělání: Nerozhoduje

Náplň práce: prodej masa a uzeniny (příjem, příprava, skladování), inventury, zodpovědnost za pokladnu, čistotu na prodejně a dodržování předepsaných standardů Požadujeme: samostatnost, zodpovědnost, časová flexibilita, ochota učit se, praxe v prodeji, trestní bezúhonnost, zdravotní způsobilost pro práci s potravinami Nabízíme: práci pro stabilní českou společnost, prodloužení pracovního poměru na dobu neurčitou, odpovídající mzdové ohodnocení + zaměstnanecké benefity. Výhody: nákup kuřecího masa za zvýhodněné ceny, zaměstnanecké poukázky na nákup v prodejnách RABBIT. V případě zájmu volejte v Po-Pá, 8–17:00, nebo pište na uvedený e-mail. Místo výkonu práce: náměstí Míru 786, Zruč nad Sázavou

Kontaktní údaje

RABBIT Trhový Štěpánov a.s.

Kontaktní osoba: Ing. Miroslav Vávra

+420 601 367 715