Pracovnice / pracovník občerstvení v zahradním centru

Typ úvazku: Práce na zkrácený úvazek
Typ vztahu: Pracovní smlouva
Plat: 9 000 - 18 000
Místo výkonu: Zahradní centrum Starkl - Čáslav, Kalabousek 1661
Délka úvazku: Na dobu určitou
Zaměstnavatel: Starkl - zahradník…
Požadované vzdělání: Nerozhoduje

Náplň práce: Příprava a prodej pokrmů a nápojů rychlého občerstvení. Jedná se o sezónní prodej (březen – říjen). Pracoviště – stánek rychlého občerstvení v areálu Zahradního centra Starkl v Čáslavi – Kalabousku.

**Požadujeme: ** Samostatnost. Smysl pro pořádek. Zodpovědnost.

Nutnost lékařského osvědčení.

**Nabízíme: ** Možnost práce na celý nebo na poloviční úvazek.

Pracovní poměr na dobu určitou (březen-říjen)

Nástup možný od března

**Měsíční mzda: ** Poloviční úvazek: 9.000 Kč Plný úvazek: 18.000 Kč

  • prémie

Starkl - zahradník spol. s r.o.

Zahradnictví, zásilková služba a zahradní centrum. Více

327 314 981

Požadované schopnosti a osobnostní předpoklady:

lékařské osvědčení

Nabízené benefity:

sezónní prémie

Kalabousek 1661, Čáslav

Kontaktní osoba: Martina Podhradská

327 314 981