Pracovník skladu – kutná hora

Typ úvazku: Práce na zkrácený úvazek / Brigáda
Typ vztahu: Práce na ŽL (IČO) / Dohoda o provedení práce / Dohoda o pracovní činnosti
Plat:
Místo výkonu: Kutná Hora
Délka úvazku: Na dobu určitou
Zaměstnavatel: Radek Herold
Požadované vzdělání: Střední - vyučen s maturitou (nástavba) / Střední - vyučen / Střední - s maturitou

Firma RADEK HEROLD příjme do svého kolektivu nového kolegu na pozici Pracovník skladu / skladník – Kutná Hora, pokud chcete pracovat v příjemném kolektivu a nezaleknete se manuální práce a manipulace se zbožím, pokud Vám rudlík, paleťák a VZV vozík není cizí, tak HLEDÁME PRÁVĚ VÁS.

V případě zájmu nám zašlete Váš životopis, nebo nás navštivte na adrese: Čáslavská 229, 284 01 Kutná Hora, volejte: 602 352 780, 601 394 445 , info@skluzavky.cz

Rádi Vás přivítáme v našem týmu.

Co Vám nabídneme?

Práci na DPP,formou Brigády. Mzda: 110,– /h. Pracovní dobu:Po-Pá 9:00 – 14:00, možnost SO. Možnost práce přesčas. Místo výkonu práce – Kutná Hora – Karlov. Nástup možný IHNED.

Jaká bude Vaše náplň práce?

Manipulace se zbožím. Balení a příprava zboží k EXPEDICI. Práce na VZV. Udržování pořádku a úklid v prostorách skladu. Nakládky a vykládky zboží. Příležitostně řidič dodávkového vozu.

Požadujeme: Řidičský průkaz sk. B Průkaz VZV výhodou – nikoliv podmínkou, školení zařídíme za Vás a naučíme Vás to! Ochota učit se novým věcem. Ochota a chuť pracovat. Pečlivost a důslednost při plnění zadaných úkolů. Vhodné například pro aktivního důchodce, nebo jako forma trvalého přivýdělku.

Radek Herold

Výroba dětských hřišť a zahradních domků - www.skluzavky.cz Více

602352780

Požadované schopnosti a osobnostní předpoklady:

Řidičský průkaz skupiny B Řidičské oprávnění VZV - není podmínkou Osobní odpovědnost

Čáslavská 229, Kutná Hora

Kontaktní osoba: Radek Herold

602352780