Všeobecná sestra / bratr na dpp pro domov pro osoby se zdravotním postižením

Typ úvazku: Práce na zkrácený úvazek / Brigáda
Typ vztahu: Dohoda o provedení práce
Místo výkonu: Čáslav, Komenského náměstí 140, 286 01 Čáslav
Délka úvazku: Na dobu neurčitou
Zaměstnavatel: Diakonie ČCE -…
Požadované vzdělání: Střední - s maturitou

Informace o pozici

Nástup: ihned nebo dle dohody

Mzda: 150,– Kč / hod

Pracoviště: Komenského náměstí 140, 286 01 Čáslav

Náplň práce: • základní ošetřovatelská péče u osob se zdravotním postižením (především mentální postižení a autismus) na základě indikace ošetřujícího lékaře • administrativa spojená se zdravotní péčí – vedení ošetřovatelské dokumentace • komunikace s ošetřujícími lékaři klientů • řešení situací souvisejících se změnou zdravotního stavu klientů • aktivní spolupráce s ostatními členy týmu sociální služby

Požadujeme: • ukončené SŠ, VOŠ nebo VŠ vzdělání v oboru zdravotní sestra, všeobecná sestra, diplomovaná sestra • řidičský průkaz skupiny B – aktivní řidič/ka • zdravotní průkaz a očkování proti hepatitidě typu „B“ (nebo ochota zahájit vakcinaci nejpozději při nástupu do zaměstnání) • znalost práce na PC • komunikativnost a ochotu k týmové spolupráci • respekt k hodnotám zřizovatele • trestní bezúhonnost a zdravotní způsobilost

Vítáme: • zkušenost s cílovou skupinou (osoby se zdravotním postižením)

Nabízíme: • práci na Dohodu o provedení práce (DPP maximálně 300 hodin / rok), v případě zájmu poté uzavření Dohody o pracovní činnosti • příspěvek na stravování • práci v menším kolektivu

Pozice je vhodná pro aktivní seniory. Pozice je vhodná pro rodiče na mateřské a rodičovské dovolené. Pozice je vhodná pro cizince, kteří nepotřebují pracovní povolení (minimální znalost češtiny na úrovni A1).

Pokud Vás informace o pracovní pozici zaujaly – ozvěte se nám!

V případě zájmu kontaktujte Mgr. Radku Štroblovou, tel. 736 485 453, stroblova.stred@diakonie.cz.

Diakonie ČCE - středisko Střední Čechy

Diakonie ČCE - středisko Střední Čechy je nezisková organizace působící ve Středočeském kraji (pracoviště Čáslav, Kutná… Více

739385545

Požadované schopnosti a osobnostní předpoklady:

Řidičský průkaz skupiny B

Nabízené benefity:

Příspěvek na stravování

Kouřimská 15, Kolín

Kontaktní osoba: Martina Čáslavová

739385545