Mistr montáže

Typ vztahu: Pracovní smlouva
Místo výkonu: Třemošnice
Délka úvazku: Na dobu určitou
Zaměstnavatel: DAKO-CZ, a.s.
Požadované vzdělání: Střední - s maturitou

Baví Tě vést tým lidí? Jsi fanda do vlaků? ? Chceš práci, kde díky finálnímu produktu přispíváš k bezpečnosti na železnici? Pokud jsou Tvé odpovědi ANO, neváhej nás kontaktovat. Jsme DAKO-CZ, a.s. a dodáváme brzdové komponenty pro nákladní a osobní vozy, vozy metra či tramvaje. Nyní máš možnost se připojit i TY!

Náplň práce: vedení svěřené části úseku zodpovědnost za termín dokončení operací na pracovištích průběžná evidence prostojů u pracovníků zodpovědnost za dodržování platných norem zodpovědnost za plnění norem podřízených pracovníků

Nabízíme: odpovídající finanční ohodnocení roční odměny příspěvek na dopravu dotované stravování restauračním způsobem 5 týdnů dovolené možnost pronájmu bytu stabilní zaměstnání s možností kariérního růstu ostatní zaměstnanecké výhody garantované v kolektivní smlouvě

Požadujeme: znalost výkresové dokumentace praxe na úseku montáže min. 2 roky znalost práce na PC manuální zručnost spolehlivost, pečlivost, důslednost

DAKO-CZ, a.s.

Společnost DAKO-CZ je předním výrobcem pneumatických, elektromechanických a hydraulických brzdových systémů pro… Více

469 617 525

Požadované schopnosti a osobnostní předpoklady:

Osobní odpovědnost

Závodní stravování Týden dovolené navíc příspěvek na dopravu 13.plat

Josefa Daňka 1956, Třemošnice

Kontaktní osoba: Jana Havránková

469 617 525