Vedoucí prodejny skla a porcelánu – kutná hora

Typ vztahu: Pracovní smlouva
Plat: 25 000 - 25 000
Místo výkonu: Kutná Hora
Délka úvazku: Na dobu neurčitou
Zaměstnavatel: S.M.A., a.s.
Požadované vzdělání: Střední - vyučen s maturitou (nástavba) / Střední - s maturitou

Zavedená česká společnost hledá zkušeného a svědomitého pracovníka na pozici VEDOUCÍ PRODEJNY SKLA A PORCELÁNU

Náplň práce: • odpovědnost za řádný chod prodejny • zajištění kvalitního zákaznického servisu a profesionálních služeb • vedení prodejny, starost o skladové zásoby a objednávání zboží na sklad • administrativní činnosti a reporting

Požadujeme: • zkušenosti s prací na obdobné pozici • praxe s prodejem zboží či služeb • reprezentativní vystupování • samostatnost, spolehlivost a ochotu • velmi dobré komunikační a organizační schopnosti • chuť do práce, pozitivní a aktivní přístup ke klientovi i k zaměstnancům

Nabízíme: • zázemí stabilního zaměstnavatele • motivující mzdové ohodnocení • příjemné pracovní prostředí s přátelským kolektivem • možnost kariérního růstu

Věříme, že Vás naše nabídka zaujala. Reagujte pomocí odpovědního tlačítka a přiložením svého strukturovaného CV, případně několika větami o sobě, motivační dopis a referenční kontakty vítány. Vybraní uchazeči budou přizváni k osobnímu pohovoru. Děkujeme za Váš zájem a těšíme se na Vás.

Kontaktní údaje

S.M.A., a.s.

Sabinova 707/7, Praha

Kontaktní osoba: Eva Stejskalová

602141001