Specialista controllingu

Typ vztahu: Pracovní smlouva
Místo výkonu: Kutná Hora
Délka úvazku: Na dobu určitou
Zaměstnavatel: DAKO-CZ, a.s.
Požadované vzdělání: Vysoká škola - magisterské / Vysoká škola - bakalářské / Střední - s maturitou

Požadujeme: ŠŠ, VŠ v oboru ekonomika nebo informatika Znalost MS Excel (kontingenční tabulky, funkce atd.) Analytické schopnosti, logické myšlení, spolehlivost, přesnost

Náplň práce: Spolupráce na tvorbě ročního plánu a forecastu Zajištění pravidelné měsíční a roční controllingové závěrky Pravidelné a ad- hoc reporty pro vedení společnosti, kalkulace Analýza nákladovosti a ziskovosti, výrobních odchylek a kalkulací Administrace a rozvoj reportingových systémů Komunikace s ostatními odděleními v rámci společnosti i v rámci skupiny

Nabízíme: 5 týdnů dovolené, závodní stravování, možnost pronájmu bytu perspektivní a stabilní zaměstnání, možnost profesního a kariérového růstu možnost dalšího vzdělávání (jazykové kurzy, kurzy práce na PC a další odborné vzdělávání) práce v otevřeném a přátelském pracovním prostředí odpovídající finanční ohodnocení ostatní zaměstnanecké výhody garantované v kolektivní smlouvě

DAKO-CZ, a.s.

Společnost DAKO-CZ je předním výrobcem pneumatických, elektromechanických a hydraulických brzdových systémů pro… Více

469 617 525

Požadované schopnosti a osobnostní předpoklady:

Řidičský průkaz skupiny B Osobní odpovědnost

Závodní stravování Týden dovolené navíc Služební telefon i pro soukromé účely Služební notebook i pro soukromé účely Příspěvěk na vzdělávání Flexibilní pracovní doba 13.plat

Josefa Daňka 1956, Třemošnice

Kontaktní osoba: Michaela Klembarová

469 617 525