Konstruktér zkušebních stavů

Typ vztahu: Pracovní smlouva
Místo výkonu: Třemošnice
Délka úvazku: Na dobu určitou
Zaměstnavatel: DAKO-CZ, a.s.
Požadované vzdělání: Vyšší odborné / Vysoká škola - magisterské / Vysoká škola - bakalářské / Střední - s maturitou

Jsme společnost DAKO-CZ, člen průmyslové skupiny CZECHOSLOVAK GROUP a.s., sídlíme v Třemošnici ve Východních Čechách a jsme přední výrobce brzdových systémů pro kolejová vozidla s téměř 200letou historií. Stavíme na tradici a zaručené kvalitě výrobků. 60% produkce je exportováno do celého světa!

Požadujeme: znalost CAD aplikací (Inventor, AutoCAD) základní znalost v konstrukci speciálního nářadí a přípravků

Náplň práce: spolupráce na návrhu konfigurace výrobku konstrukce speciálních výrobních pomůcek

Nabízíme: 5 týdnů dovolené, závodní stravování, možnost pronájmu bytu perspektivní a stabilní zaměstnání, možnost profesního a kariérového růstu práce v otevřeném a přátelském pracovním prostředí odpovídající finanční ohodnocení ostatní zaměstnanecké výhody garantované v kolektivní smlouvě

DAKO-CZ, a.s.

Společnost DAKO-CZ je předním výrobcem pneumatických, elektromechanických a hydraulických brzdových systémů pro… Více

469 617 525

Požadované schopnosti a osobnostní předpoklady:

Osobní odpovědnost

Závodní stravování Týden dovolené navíc Příspěvěk na vzdělávání Flexibilní pracovní doba 13.plat

Josefa Daňka 1956, Třemošnice

Kontaktní osoba: Michaela Klembarová

469 617 525