Automatizační technik

Typ úvazku: Práce na plný úvazek
Typ vztahu: Pracovní smlouva
Plat:
Místo výkonu: Kutná Hora
Délka úvazku: Na dobu neurčitou
Zaměstnavatel: Foxconn Technology…
Požadované vzdělání: Střední - vyučen s maturitou (nástavba) / Střední - vyučen / Střední - s maturitou
Požadované jazyky: Nerozhoduje

Informace o pozici

Máš rád/a elektroniku a právě se rozhoduješ jak nastartovat svoji kariéru?
Co jít směrem budoucnosti – automatizace?

Jaká by byla náplň Tvé práce?
* Úzká spolupráce s týmem automatizace (programování robotů) a týmem výrobních techniků
* Vytváření manuálů a poskytování školení pro uživatele
* Odpovědný za CE zařízení, automatizační techniky v produkčních oblastech zavedeném CE.
* Rozvržení 5S. – nastavení systému 5S, údržbu a koordinátor neustálého zlepšování; audit 5S a řešení případných problémů s 5S.
* Vytvořit technologické postupy a procesy, vyhodnocovat je a neustálé zlepšování technologických standardů.
* Vytvořit a aktualizovat nové rozložení na produkčních oblastech.

Koho hledáme?
Hledáme někoho
* s logickým myšlením a základním znalostí z elektroniky (jak se zapojuje A-metr, jak funguje proudový jistič,…)
* s vyhláškou §50 – klidně propadlá, nebo u absolventa stačí jen možnost ji získat – školení rádi zajistíme
* se základy AJ a základní znalost MS Excel
* se zájmem o techniku
* ochotného pracovat na 12-ti hodinové směny (příplatek 2 000CZK + kalendář platný na 26 týdnů dopředu)

Co Ti nabízíme?
V přední řadě získání mnoho zajímavých zkušeností a možnost kariérního růstu

A k tomu řadu zajímavých benefitů
Jak by se Ti líbilo mít kolem sebe v práci partu lidí, se kterou si po směně můžeš zajít „na jedno“?
U nás si díky směnnému kalendáři můžeš svůj volný čas rozvrhnout na půl roku dopředu a tím získat možnost naplánovat dovolenou se svou rodinou a třeba i nakoupit výhodný pobyt s předstihem.
Můžeš si nakoupit v lékárně, nebo vzít drahou polovičku do kina, na koncert neb vyrazit na dovolenou…na to všechno Ti dáme 3 000Kč ročně.
Energii můžeš načerpat během pěti týdnů dovolené.
Ušetříme Ti čas strávený za sporákem – v naší jídelně si můžeš vybrat zhruba z deseti možných obědů a večeří a to za krásných 6,– . Pracovní ráno můžeš nastartovat s kolegy u vajíček se slaninou, nebo ovesné kaše. Myslíme navíc i na vegetariány a vegany.
Už nemusíš řešit, jak se dostaneš do práce. Z Čáslavi a z Kolína se zdarma svezeš našim autobusem.
Práci Ti usnadní naše nové technologické vychytávky, díky kterým Tě to bude na směně bavit.

Budu ráda, když se mi ozveš a můžeme se domluvit na osobní schůzce, budu se těšit, Terka

Požadované schopnosti a osobnostní předpoklady:

Osobní odpovědnost

Nabízené benefity:

Týden dovolené navíc Příspěvěk na vzdělávání

Kontaktní údaje

Foxconn Technology CZ s.r.o.

Karlov 245, Kutná Hora

Kontaktní osoba: Tereza Dumanová

733 593 316