Pracovník/pracovnice montáže hydraulických hadic

Typ vztahu: Pracovní smlouva
Plat: 21 000 - 26 000
Místo výkonu: Zbraslavice
Délka úvazku: Na dobu neurčitou
Zaměstnavatel: CHARVÁT Group s.r.o.
Požadované vzdělání: Základní / Střední - vyučen s maturitou (nástavba) / Střední - vyučen / Střední - s maturitou

Informace o pozici

Co vás čeká

  • montáž a kompletace armovaných hydraulických hadic,
  • obsluha výrobních a lisovacích strojů.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

  • pečlivost a odpovědný přístup k práci,
  • samostatnost, chuť pracovat.

Co vám můžeme nabídnout

  • zázemí a podporu stabilní české společnosti,
  • nástupní plat v závislosti na předchozích pracovních zkušenostech v rozmezí od 21.000,– Kč do 26.000,– Kč,
  • řadu firemních benefitů a odměn: stravenky 118 Kč/odpracovaný den, příspěvek na penzijní/životní pojištění 300 Kč/měsíc, měsíční odměna 2.000 Kč, , příspěvek na dopravu, odměna za odpracované roky, finanční dar k životním událostem (svatba, apod.), firemní akce, vzdělávací kurzy, apod.
  • náborový příspěvek 10.000,– Kč (po odpracování 6 měsíců)
  • 22 dnů dovolené
  • možnost zvýšení kvalifikace, kariérní růst v rámci celé společnosti

Jedná se o lehkou manuální práci vhodnou pro muže i ženy.

Praxe na obdobné pozici není nutná, vše Vás zaučí zkušení kolegové.

Nástup možný ihned!

Vaše životopisy zasílejte na e-mail: fialova@charvat-chs.cz

CHARVÁT Group s.r.o.

Naší hlavní aktivitou je průmyslová hydraulika, kde firma CHARVÁT Group s.r.o. zaujímá rozhodující podíl ve výrobě a… Více

606879902

Stravenky příspěvek na pojištění příspěvek na dopravu odměny za docházku Firemní akce 22 dní dovolené

Zbraslavice 394, Zbraslavice

Kontaktní osoba: Jarmila Fialová

606879902