Oblastní prodejce - hydraulika - pro území moravy

Typ vztahu: Pracovní smlouva
Plat: 40 000 Kč
Místo výkonu: Zbraslavice
Délka úvazku: Na dobu neurčitou
Zaměstnavatel: CHARVÁT Group s.r.o.
Požadované vzdělání: Střední - s maturitou

Společnost CHARVÁT Group s.r.o. hledá pro rozšíření zkušeného a stabilního prodejního týmu obchodního zástupce pro území Moravy.

Vaším úkolem bude:

  • převzít, udržovat a rozvíjet kontakty a obchody se stávajícím zákazníky ve svěřeném regionu,
  • získávat zákazníky nové,
  • řešení technických požadavků zákazníků,
  • monitorování trhu (konkurence, trendy).

Požadujeme:

  • SŠ vzdělání, preferujeme technický směr (není podmínkou),
  • vůli se prosadit, nadprůměrné pracovní nasazení a připravenost investovat čas,
  • uživatelskou znalost PC,
  • praxi na obdobné pozici (výhodou, není podmínkou),
  • ŘP skup. B, aktivní řidič,
  • vhodné i pro absolventa bez zkušeností, který však má zmíněné vlastnosti.

Nabízíme:

  • zázemí a podporu stabilní české společnosti,
  • odměny přímo úměrné výsledkům,
  • služební automobil, notebook, mobilní telefon,
  • zaměstnanecké benefity: stravenky, příspěvek na penzijní/životní pojištění, 22 dní dovolené, firemní akce, ad.

Vaše životopisy prosím zasílejte na e-mailovou adresu: vavrickova@charvat-chs.cz

CHARVÁT Group s.r.o.

Naší hlavní aktivitou je průmyslová hydraulika, kde firma CHARVÁT Group s.r.o. zaujímá rozhodující podíl ve výrobě a… Více

Požadované schopnosti a osobnostní předpoklady:

Řidičský průkaz skupiny B Osobní odpovědnost

Stravenky Služební automobil příspěvek na penzijní či životní pojištění

Zbraslavice 394, Zbraslavice

Kontaktní osoba: Ilona Vavřičková