Specialist(k)a životního prostředí

Typ úvazku: Práce na plný úvazek
Typ vztahu: Pracovní smlouva
Místo výkonu: Kutná Hora
Délka úvazku: Na dobu neurčitou
Zaměstnavatel: Foxconn Technology…
Požadované vzdělání: Vyšší odborné / Vysoká škola - bakalářské / Střední - s maturitou
Požadované jazyky: Anglický jazyk

Informace o pozici

Za kolegyni, která odchází na mateřskou dovolenou, hledáme odborníka/odbornici na oblast životního prostředí

Kdo jsme my?

U nás v Kutnohorském Foxconnu se zabýváme především kompletací, opravami a vývojem nových technologií. S našimi produkty se setkáváte každý den. Data (ať to jsou fotky z Vašeho mobilu, e-maily nebo herní účty) jsou celosvětově uchovávány v našich výrobcích. Jsme sice druhým největším exportérem v ČR, ale pro nás je nejdůležitější týmová spolupráce a rádi se aktivně zapojujeme do dění v našem regionu. Loni jsme spolufinancovali nové osvětlení na náměstí, nabízíme pravidelné stáže a praxe pro studenty středních škol a až nám situace dovolí rádi zorganizujeme již sedmý ročník oblíbeného Foxfestivalu.

Jaká by byla náplň Vaší práce?

  • Správa odpadového hospodářství v celém závodě v Kutné Hoře.
  • Koordinace svozových společností a dohled nad sjednaným plněním.
  • Vedení a zpracování průběžné evidence produkce odpadů, zdrojů znečištění ovzduší a spotřeby nebezpečných chemických látek.
  • Zajištění souladu firmy s legislativními a ISO požadavky v oblasti životního prostředí, zajištění havarijní připravenosti.
  • Spolupráce při interních a externích auditech v oblasti životního prostředí.
  • Zastupování a spolupráce v oblasti BOZP – zkoušku Odborně způsobilé osoby je možno si dodělat v rámci naší společnosti.

Jak si představujeme ideálního kandidáta/ku?

  • Máte vystudovanou VŠ se zaměřením na chemii, životní prostředí či jiný příbuzný obor
  • Rozhodující je pro nás Vaše znalost oblasti ochrany životního prostředí (OŽP)
  • Určitě využijete i svoji pokročilou znalost AJ – čekají na vás totiž měsíční review s managementem, dodavatelské audity aj.
  • Praxi na obdobné pozici uvítáme, ale není nutná
  • Z osobnostních rysů hledáme ideálně někoho spolehlivého, zodpovědného, systematického komunikativního a samostatně pracující

Co vám nabízíme?

  • Zajímavou různorodou práci v přátelském kolektivu
  • Získání zkušenosti z nadnárodní společnosti
  • Smlouvu na dobu neurčitou
  • Zázemí stabilní a silné společnosti – na českém trhu působíme již 20 let a zaměstnáváme již 5000 lidí.
  • Možnost podílet se na zajímavých projektech
  • Příležitost dál růst a rozvíjet se
  • Široké portfolio benefitů – energii načerpáte během 5-ti týdnů dovolené, benefitní systém Cafeterie, zvýhodněné T-mobile tarify, příspěvek na penzijní připojištění, závodní stravování, slevy u našich partnerů (Xiomi, Datart,…) a mnohem více!

Těšíme se na Vaši odpověď.

Požadované schopnosti a osobnostní předpoklady:

spolehlivost Samostatnost Pečlivost Osobní odpovědnost

Nabízené benefity:

Zaměstnanecké slevy Týden dovolené navíc Služební telefon i pro soukromé účely Příspěvěk na vzdělávání Flexibilní pracovní doba

Kontaktní údaje

Foxconn Technology CZ s.r.o.

Karlov 245, Kutná Hora

Kontaktní osoba: Tereza Dumanová

733 593 316