Obchodní zástupce – prodej průmyslových kapalin

Typ vztahu: Pracovní smlouva
Plat: 40 000 Kč
Místo výkonu: Zbraslavice
Délka úvazku: Na dobu neurčitou
Zaměstnavatel: CHARVÁT Group s.r.o.
Požadované vzdělání: Střední - vyučen s maturitou (nástavba) / Střední - s maturitou

Informace o pozici

Náplň práce:

• péče o stávající zákazníky ve svěřeném regionu, • vyhledávání zákazníků nových, • tvorba cenových nabídek, • řešení technických požadavků, • monitorování trhu (konkurence, trendy).

Požadujeme:

• min. SŠ vzdělání (technického směru výhodou, nikoliv podmínkou), • uživatelskou znalost práce na PC, • obchodní dovednost a průbojnost, • ŘP skup. B, aktivní řidič.

Nabízíme:

• zázemí a podporu stabilní české společnosti, • plat 40.000,– Kč + odměny přímo úměrné výsledkům, • HPP na dobu neurčitou, • služební automobil, notebook, mobilní telefon, • zaměstnanecké benefity: stravenky, příspěvek na penzijní/životní pojištění, 22 dní dovolené, firemní akce, atd.

Životopisy, prosím, zasílejte na e-mailovou adresu: vavrickova@charvat-chs.cz.

Kontakt:

Zaměstnavatel: CHARVÁT Group s.r.o., se sídlem Zbraslavice č.p. 394, 285 21 Zbraslavice Bc. Ilona Vavřičková, sekretariát Telefon: + 420 327 591 112

CHARVÁT Group s.r.o.

Naší hlavní aktivitou je průmyslová hydraulika, kde firma CHARVÁT Group s.r.o. zaujímá rozhodující podíl ve výrobě a… Více

Požadované schopnosti a osobnostní předpoklady:

Řidičský průkaz skupiny B

Stravenky Služební telefon i pro soukromé účely Služební notebook i pro soukromé účely Služební automobil příspěvek na penzijní či životní pojištění

Zbraslavice 394, Zbraslavice

Kontaktní osoba: Ilona Vavřičková