Brigáda - výpomoc v papírnictví smero

Typ úvazku: Brigáda
Typ vztahu: Dohoda o provedení práce / Dohoda o pracovní činnosti
Místo výkonu: Kutná Hora
Délka úvazku: Na dobu určitou
Zaměstnavatel: SMERO, spol. s r.o.
Požadované vzdělání: Nerozhoduje

Do prodejny s kancelářskými potřebami, drogerií, školními potřebami apod. v Kutné Hoře hledáme výpomoc formou brigády cca 4 hod denně (pondělí až pátek), případně dle dohody. Nástup možný ihned.

V případě zájmu pošlete životopis na mail: krivanek.j@smero.cz.

Náplň práce:

  • prodej zboží
  • doplňování a úklid regálů
  • komunikace se zákazníky
  • úklid prodejny

Požadujeme:

  • vstřícnost, pozitivní projev
  • dobrá znalost práce na PC
  • ochotu se vzdělávat (zbožíznalství, prodejní techniky)
  • flexibilitu a časovou přizpůsobivost
  • spolehlivost a zodpovědnost

Nabízíme:

  • práci v úspěšné prodejně s širokým sortimentem na dobrém místě
  • možnost dlouhodobou spolupráce, případně později práci na HPP
  • kolektiv, který táhne za jeden provaz
  • zaměstnanecké slevy na odběr zboží a další.

SMERO, spol. s r.o.

SMERO - jsme velkoobchod s kancelářskými potřebami, drogerií, obalovým materiálem, reklamními předměty a dalším… Více

Ortenova 63, Kutná Hora

Kontaktní osoba: Ing. Jan Křivánek

777 750 973