Kontrolor(k)a kvality a procesu

Typ vztahu: Pracovní smlouva
Místo výkonu: Kutná Hora
Délka úvazku: Na dobu určitou
Zaměstnavatel: Foxconn Technology…
Požadované vzdělání: Střední - s maturitou
Požadované jazyky: Anglický jazyk

Informace o pozici

ROZŠIŘUJEME TÝM KVALIŤÁKŮ PRO NOVÝ PROJEKT!

PŘÍLEŽITOST I PRO ABSOLVENTY!

CO VÁS ČEKÁ:

  • Náhodné ale i pravidelné kontroly procesů ve výrobě (kontrola operátorů, zda postupují dle daných instrukcí).
  • Budete provádět vizuální kontrolu ale i kontrolu konfigurace.
  • Odhalování příčin a problémů v procesu. Následné zaznamenání do reportů.
  • Pomoc při řešení problémů.

OČEKÁVÁME:

  • Základní znalost a povědomí o PC komponentech.
  • Výhodou znalost práce v Excelu pro zadání dat.
  • Někoho, kdo se nebojí komunikace s operátory a nenechá se jen tak něčím rozhodit.
  • Základní znalost angličtiny pro využití v interních systémech.

NA OPLÁTKU NABÍZÍME:

  • Smlouvu na dobu neurčitou
  • Firemní svozy z Kolína a Čáslavi zdarma
  • Zvýhodněné stravování, mobilní tarify a slevy u vybraných partnerů
  • Příspěvek na penzijní pojištění
  • Možnost využít před nebo po práci firemní posilovnu nebo multifunkční hřiště.
  • Cafetérie 3000 bodů, a další, které vám rádi představíme osobně…

U nás v kutnohorském Foxconnu se zabýváme především kompletací, opravami a vývojem nových technologií. S našimi produkty se setkáváte každý den. Data (ať to jsou fotky z Vašeho mobilu, e-maily nebo herní účty) jsou celosvětově uchovávány v našich výrobcích. Jsme sice druhým největším exportérem v ČR, ale pro nás je nejdůležitější týmová spolupráce a rádi se aktivně zapojujeme do dění v našem regionu.

V případě zájmu neváhejte a pošlete nám svůj životopis! Budeme se těšit!

Požadované schopnosti a osobnostní předpoklady:

výhodou komunikace s lidmi Odolnost vůči stresu Ochota chodit na 12hod směny asertivita

zvýhodněné stravováníb Doprava z Kolína a Čáslavi zdarma Bonusový systém Cafetérie 3 000 -

Kontaktní údaje

Foxconn Technology CZ s.r.o.

Karlov 245, Kutná Hora

Kontaktní osoba: Michaela Neťuková

733 593 414