Kontrolor kvality a procesu (m/ž)

Typ úvazku: Práce na plný úvazek
Typ vztahu: Pracovní smlouva
Místo výkonu: Kutná Hora
Délka úvazku: Na dobu neurčitou
Zaměstnavatel: Foxconn Technology…
Požadované vzdělání: Základní
Požadované jazyky: Nerozhoduje

Informace o pozici

Hledáme nové kolegy/ně do výroby na pozici Kontrolora kvality a procesu!

Nevadí nám, pokud nemáte žádné zkušenosti. Vše vás rádi naučíme a i absolventi jsou u nás vřele vítáni.

Co budete dělat?

  • Budete provádět kontrolu sestavených jednotek na jednom z našich středisek
  • Jedná se o vizuální kontrolu a kontrolu konfigurace jednotek
  • V případě nalezení chyb je zaznamenáte do našeho interního systému
  • Jste k dispozici v případě řešení vzniklých problémů
  • Kontrolujete, zda se dodržují nastavené procesy a postupy
  • V případě potřeby zastupujete další kolegy/ně

Koho hledáme?

  • Člověka, který bude ochoten pracovat na 8 hodinnové směny ranní/odpolední
  • Uvítáme někoho, kdo má základní povědomí o HW počítače a ví, k čemu slouží Excel
  • Základní znalost angličtiny je vzhledem k mezinárodnímu prostředí našich systémů výhodou
  • Kandidát by měl mít také cit pro detail, který využije denně při kontrole a neunikne mu tak žádná chyba, která by se mohla dostat k zákazníkovi

Co Vám za to nabídneme?

Kromě standardních benefitů, které Vám nabídne každý, nabízíme našim zaměstnancům i něco navíc.

  • Energii načerpáte během pěti týdnů dovolené
  • Ráno můžete nastartovat s kolegy u vajíček se slaninou, nebo třeba ovesné kaše. K obědu máte poté na výběr zhruba z deseti dotovaných jídel v naší jídelně
  • Sportovci jistě ocení bezplatné využití našeho vybaveného fitka, či venkovního hřiště
  • Využít můžete i zvýhodněné tarify od T-Mobile
  • Cafeterii v hodnotě 3000 Kč ročně utratíte třeba za wellness
  • Do práce se dostanete bez starostí – z Kolína a z Čáslavi se svezete naším autobusem

 .. a mnoho dalšího!

Zaujala Vás tato nabídka? Tak mě neváhejte kontaktovat, nebo mi rovnou pošlete Vaše CV. Budu se těšit!

Kontaktní údaje

Foxconn Technology CZ s.r.o.

Karlov 245, Kutná Hora

Kontaktní osoba: Adéla Ferfecká

608103245