Inženýr kvality - auditor

Typ vztahu: Pracovní smlouva
Místo výkonu: Kutná Hora
Délka úvazku: Na dobu neurčitou
Zaměstnavatel: Foxconn Technology…
Požadované vzdělání: Základní / Střední - vyučen / Střední - s maturitou
Požadované jazyky: Anglický jazyk

Je kvalita tvoje srdcovka? Máš rád/a jasný řád? Pak hledáme právě Tebe!

Pomůžeš nám s absolvováním interních a externích auditů? Loni jsme všemi prošli bez ztráty kytičky, letos kolegyně nastoupí na mateřskou, takže hledáme novou kolegyni či kolegu.?

Jaká by byla náplň Tvojí práce?

  • Hlavní náplní bude starost o jednotlivé audity – aby vše proběhlo hladce a případné připomínky byly vyřešeny včas
  • A samozřejmě podávat zprávu managementu o dosažených úspěších
  • Budeš řídit správu dokumentace – poslední schválení a uložení našich procedur v systému EISOD budeš mít na starost Ty
  • Dohled nad dodržováním interního systému řízení kvality v souladu s požadavky zákazníka či norem ISO bude Tvým každodenním chlebem
  • V neposlední řadě budeš styčným důstojníkem pro oblast ESD a 5S na divizi

Jak si představujeme nového kolegu / kolegyni?

Hledáme někoho:

  • se znalostí / praxí z oblastí kvality – hodně věcí Tě rádi naučíme, ale bylo by fajn, mít alespoň základy „Kvalitáře“
  • proaktivního a komunikativního – pro úspěšné zvládnutí auditů je třeba spolupráce více týmů
  • zvídavého detailistu, který se rád naučí a pochopí všechny naše procesy (a vůbec nevadí, pokud to bude perfekcionista)
  • s pokročilou znalostí angličtiny – některé naše procesy jsou popsány v AJ, zákazník komunikuje v AJ a stejně tak někteří naši kolegové, takže angličtina je rozhodně must have

Co Ti můžeme nabídnout

  • Různorodou zajímavou práci v týmu vedeným inspirativním manažerem kvality, Petrem Ceralem.
  • Spolupráci v tandemu se zkušeným Alešem Humlem.
  • Vedle různorodé a zajímavé práce je to i řada našich benefitů:
  • Díky pracovní době 8,5h budeš mít odpoledne čas na koníčky, přátele nebo jazykový kurz vlastního výběru, na kterým Ti rádi přispějeme.
  • Energii můžeš načerpat během pěti týdnů dovolené.
  • Ušetříme Ti čas strávený za sporákem – v naší jídelně si můžete vybrat zhruba z deseti možných obědů a večeří a to od krásných 22,– Kč.
  • Pracovní ráno můžete nastartovat s kolegy u vajíček se slaninou, nebo ovesné kaše.
  • Co bys řekl/a na to, že Ti pomůžeme vymyslet program i pro celou Tvoji rodinu? A to od Mikulášské nadílky až po letní festival.
  • Chceš se dám vzdělávat v oboru? Máš naši plnou podporu! Vyber si konferenci, školení,…
  • Myslíme také na Tvoji budoucnost – přispějeme Ti na na Tvoje penzijní připojištění až 2 % z hrubé mzdy
  • Sportovci jistě ocení možnost bezplatné návštěvy našeho vybaveného fitka. V létě si navíc po práci můžeš s kolegy jít zahrát různé míčové hry na venkovní hřiště v areálu Foxconnu.
  • Na našem velkém parkovišti zaparkuješ svého čtyřnohého oře a máme tu i kryté stání pro dvojkoláky :)

… a mnoho dalšího!

Půjdeš do toho s námi? Prima, budu se těšit na Tvojí odpověď, Terka.

Požadované schopnosti a osobnostní předpoklady:

spolehlivost Samostatnost Řidičský průkaz skupiny B Pečlivost Osobní odpovědnost

Zaměstnanecké slevy výhodné T-mobile tarify Týden dovolené navíc Služební telefon i pro soukromé účely Služební notebook i pro soukromé účely Příspěvěk na vzdělávání Příspěvek na penzijní připojištění Kafetérie 3 000Kč Flexibilní pracovní doba benefity

Kontaktní údaje

Foxconn Technology CZ s.r.o.

Karlov 245, Kutná Hora

Kontaktní osoba: Tereza Dumanová

733593316