Prodavačka ve školním bistru v kutné hoře

Typ úvazku: Práce na zkrácený úvazek / Brigáda
Typ vztahu: Práce na ŽL (IČO) / Dohoda o provedení práce
Plat: 80 - 85
Místo výkonu: Kutná Hora
Délka úvazku: Na dobu určitou
Zaměstnavatel: Petr Ferdinand
Požadované vzdělání: Základní

Náplň práce: prodej občerstvení studentům gymnázia, příprava drobných obložených věcí dle předem připraveného postupu – praxe v přípravě není nutné, vše je velmi jednoduché.

Požadujeme: spolehlivost, samostatnost, komunikativnost se studenty.

Nabízíme: velmi příjemné pracovní prostředí mezi mladými lidmi, rozmanitou práci, která velmi rychle utíká, vlastní invence vítána. Pracovní poměr na DPP.

Životopisy zasílejte prosím na email. Každému se rychle ozveme.

Petr Ferdinand

Provozujeme občerstvení ve školských zařízení.. Více

777401069

Požadované schopnosti a osobnostní předpoklady:

Osobní odpovědnost

Tyršova 1005, Kutná Hora

Kontaktní osoba: Petr Ferdinand

777401069