Zámečník

Typ vztahu: Pracovní smlouva
Plat: 17 000 - 21 000
Místo výkonu: Zruč nad Sázavou
Délka úvazku: Na dobu určitou
Zaměstnavatel: BOKI Industries a.s.
Požadované vzdělání: Střední - vyučen s maturitou (nástavba) / Střední - vyučen / Střední - s maturitou

Náplň práce: rozměřování a ruční zpracování strojních součástí, pilování, sekání, řezání závitů, strojní obrábění, frézování atd. Ošetřování a údržba nářadí, nástrojů a pomůcek.

Požadujeme: • vyučení ve strojírenském oboru je výhodou (nikoliv podmínkou) • praxe v oboru je výhodou • čtení technických výkresů • orientace v technické dokumentaci strojů, přístrojů a zařízení • manuální zručnost • samostatnost • orientace na detail • schopnost se učit novým věcem

Nabízíme: • měsíční prémie k základní mzdě až ve výši 30% • stravenky • týden dovolené navíc • příplatek za odpolední nebo noční směnu • příspěvek na penzijní připojištění • kompletní zaškolení a zapracování • podporu profesního růstu

BOKI Industries a.s.

Naši společnost tvoří dvě divize, BOKI METAL a BOKI HEATING. BOKI METAL vyrábí a dodavatelsky zajišťuje výrobu dílů z… Více

+420 778 760 932

Mostecká 47/16, Praha

Kontaktní osoba: Mgr. Zuzana Kavanová