Operátor cnc strojů

Typ vztahu: Pracovní smlouva
Plat: 19 000 - 25 000
Místo výkonu: Zruč nad Sázavou
Délka úvazku: Na dobu určitou
Zaměstnavatel: BOKI Industries a.s.
Požadované vzdělání: Základní / Střední - vyučen s maturitou (nástavba) / Střední - vyučen / Střední - s maturitou

Informace o pozici

Pracovní náplň:

• zhotovování výrobků dle výrobního plánu a výkresové dokumentace, • obsluha a seřizování CNC stroje (laser, děrovací lis, ohraňovací lis), • ošetřování a běžná údržba strojního zařízení, • vizuální kontrola kvality výrobků, • další odborné činnosti v závislosti na kvalifikaci a zkušenostech.

Nabízíme: • měsíční prémie k základní mzdě až ve výši 30% • stravenky • týden dovolené navíc • příplatek za odpolední nebo noční směnu • příplatek za ztížené pracovní prostředí • příspěvek na penzijní připojištění • kompletní zaškolení a zapracování • podporu profesního růstu

Co požadujeme: • SOU nebo SŠ technického směru (strojírenství, elektro, obsluha CNC apod.) je výhodou (nikoliv podmínkou) • manuální zručnost • základní uživatelkou znalost práce na PC • čtení technických výkresů – v případě potřeby pomůžeme naučit • samostatnost • orientace na detail • schopnost se učit novým věcem • ochota pracovat ve 3-směnném provozu • praxe v oboru je výhodou

BOKI Industries a.s.

Naši společnost tvoří dvě divize, BOKI METAL a BOKI HEATING. BOKI METAL vyrábí a dodavatelsky zajišťuje výrobu dílů z… Více

+420 778 760 932

Požadované schopnosti a osobnostní předpoklady:

Základní uživatel MS Office Schopnost se učit novým věcem Samostatnost Osobní odpovědnost Orientace na detail Ochota pracovat ve 3-směnném provozu Manuální zručnost Čtení technických výkresů

Výhodný tarif u operátora mobilních telefonů Týden dovolené navíc Stravenky Příspěvek na penzijní připojištění příspěvek na ozdravné aktivity a lékařskou prevenci Příplatek za ztížené pracovní prostředí Měsíční prémie až do výše 30% základní mzdy

Mostecká 47/16, Praha

Kontaktní osoba: Mgr. Zuzana Kavanová