Zdravotní sestry s osvědčením

Převzato z Úřadu práce Převzato z Úřadu práce ČR.

Typ vztahu: Pracovní smlouva / Dohoda o provedení práce / Dohoda o pracovní činnosti
Plat: 24 500 - 27 000
Místo výkonu: O.S."Člověk zpět k člověku" P, Samopše 15, 285 06 Sázava
Požadované vzdělání: Nerozhoduje

Náplň práce: poskytování komplexní ošetřovatelské péče v nepřetržitém dvousměnném provozu (denní směna 06.00–18.00 hodin, noční směna 18.00–06.00hodin). Požadujeme: způsobilost k výkonu povolání všeobecné sestry bez odborného dohledu dle zákona 96/2004 Sb., trestní bezúhonnost, komunikativnost, flexibilitu, schopnost týmové práce, výhodou program cygnus. Nabízíme: osobní růst po zkušební době (příplatky + osobní ohodnocení), možnost ubytování a stravování v zařízení, 5 týdnů dovolené, podpora dalšího vzdělávání, jednorázový finanční příspěvek při nástupu až do výše 10 000,– Kč V případě zájmu se hlaste telefonicky nebo e-mailem. Místo výkonu práce: Samopše 15, 285 06 Sázava

Kontaktní údaje

O.S. „Člověk zpět k člověku”

Na Folimance 2121/11, Praha

Kontaktní osoba: Eva Drazdíková

+420 314 314 585